Dla domu

Budujesz lub remontujesz dom?
Znajdziesz u nas okna, bramy, ogrodzenia i rolety najwyższej jakości. Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie wyrobów renomowanych producentów: Hormann, Normastahl, Wiśniowski, Oknoplast Kraków, Nice, BFT i innych.
Nasi specjaliści dobiorą produkty do twoich potrzeb online, telefonicznie oraz osobiście, w siedzibie firmy. Zapraszamy do kontaktu!

Bramy garażowe

Bramy garażowe Hörmann

Segmentowe bramy garażowe
Bramy segmentowe Hörmann to produkty o nowoczesnym designie, zapewniające wysoki komfort użytkowania, trwałość i bezpieczeństwo. Bramę tego typu montuje się najczęściej za otworem, otwiera się ona pionowo i pozoste pod stropem, oszczędzając miejsce. Dodatkowym atutem jest fakt, że do dyspozycji pozostaje całe światło przejazdu. Ocieplane bramy LPU charakteryzują się wysoką izolacyjnością cieplną (zestaw ThermoFrame polepsza właściwości izolacyjne nawet o 15%), akustyczną i odpornością na obciążenie wiatrowe. Bramy segmentowe posiadają szeroką gamę wzorów przetłoczeń, oklein i kolorów. Styl bramy możemy dopasować do drzwi wejściowych i okien. Bramy segmentowe mogą być zarówno ręczne jak i automatyczne. Automatyka Hormann posiada system BiSecur - dwukierunkowy system sterowania radiowego, zapewniający informację zwrotną o położeniu bramy. Dzięki aplikacji Hörmann BlueSecur możesz sterować swoją bramą za pomocą smartfona. Więcej informacji na stronie producenta.

W specjalnych sytuacjach montażowych bramę segmentową można zamontować bocznie. Zastosowanie w garażu bocznej bramy zapewnia dużo wolnego miejsca pod stropem garażu, ponieważ Brama HST otwiera się na bok i strop garażu może być wykorzystany w nieograniczonym stopniu, na przykład do przechowywania opon. Ten typ konstrukcji stosuje się w garażach ze skośnym dachem. Brama boczna, bez względu na to, czy jest otwierana ręcznie, czy za pomocą napędu elektrycznego, może być otwarta tylko w niewielkim stopniu. Dzięki temu wystawienie roweru z garażu to tylko kwestia chwili. Więcej informacji uzyskasz u naszych specjalistów pod numerem +48 (24) 264 07 07. Możesz także obejrzeć produkty Hörmann w naszym biurze, zapraszamy!

Bramy uchylne
Brama uchylna to alternatywa dla bram segmentowych stosowana do garaży wolnostojących, nieocieplanych i zbiorczych. Bramy uchylne to produkty o klasycznym wzornictwie z możliwością wykonania również z litego drewna. Dużą stabilność bram uchylnych Hörmann zapewnia szeroka, ocynkowana ościeżnica blokowa i poziome wzmocnienia płyty bramy. Więcej informacji uzyskasz u naszych specjalistów pod numerem +48 (24) 264 07 07. Możesz także obejrzeć produkty Hörmann w naszym biurze, zapraszamy!

Garażowa brama rolowana RollMatic
Brama garażowa typu RollMatic jest najlepszym wyborem gdy garaż jest zbyt mały na montaż innego typu bramy. Otwierając się całkowicie pionowo chowa się do kasety w nadprożu dzięki czemu można ją zamontować niemal wszędzie. Profile bramy RollMatic są wykonane z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję, a napęd jest umieszczony na zewnątrz konsoli, co ułatwia jego konserwację. Ten typ bramy otwiera i zamyka się szczególnie łagodnie i cicho. Sterownik wewnętrzny i oświetlenie garażu są zamontowane fabrycznie w obudowie sterowania. Więcej informacji uzyskasz u naszych specjalistów pod numerem +48 (24) 264 07 07. Możesz także obejrzeć produkty Hörmann w naszym biurze, zapraszamy!

Zadzwoń i dowiedz się więcej:

Iwona Nowakowska

Specjalistka do spraw sprzedaży

Specjalizacja: bramy

email: bramy@bastion.com.pl

telefon: +48 698 890 206

Odwiedź nas!

góra