Dla domu

Budujesz lub remontujesz dom?
Znajdziesz u nas okna, bramy, ogrodzenia i rolety najwyższej jakości. Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie wyrobów renomowanych producentów: Hormann, Normastahl, Wiśniowski, Oknoplast Kraków, Nice, BFT i innych.
Nasi specjaliści dobiorą produkty do twoich potrzeb online, telefonicznie oraz osobiście, w siedzibie firmy. Zapraszamy do kontaktu!

Drzwi

W naszej ofercie znajdziesz drzwi, które zagwarantują twojemu domowi ciepło i bezpieczeństwo. Szeroka gama rozwiązań technologicznych i materiałów pozwoli nam dobrać drzwi idealne dla potrzeb twojego domu!

Drzwi zewnętrzne
Hörmann

Hörmann to największy producent stolarki budowlanej w Europie. Drzwi tej marki chrakteryzuje bogaty wybór wzorów, kolorów oraz wyposażenia dodatkowego. Różnorodność rozwiązań pozwala dopasować produkt do każdych wymagań.

Więcej informacji uzyskasz u naszych specjalistów pod numerem +48 (24) 264 07 07. Możesz także obejrzeć drzwi Hörmann w naszym biurze, zapraszamy! Drzwi zewnętrzne aluminiowe Aluhaus Grupa Oknoplast

W ofercie ALUHAUS znajduje się bogaty wybór drzwi zewnętrznych, charakteryzujących się wysoką jakością i nowoczesnym wzornictwem. Drzwi sygnowane marką ALUHAUS odpowiadają najwyższym wymaganiom w zakresie designu, funkcjonalności i parametrów technicznych. Linia Elite pozwala na idealne dopasowanie drzwi do rodzaju i charakteru obiektu. Wszystkie modele dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, do wyboru są kolory palety RAL, kolory strukturalne i drewnopodobne. W linii Elite kolor drewnopodobny powstaje w technologii Decoral, która umożliwia wykonanie rysunku słojów drewna, co znacznie podnosi estetykę drzwi. Zaletą jest także możliwość idealnego dopasowania odcieni okien z oferty Oknoplast. W ofercie ALUHAUS dostępny jest także niezwykle wygodny i bezpieczny system automatycznego otwierania drzwi za pomocą klawiatury numerycznej, czytnika linii papilarnych, czytnika Blue&Code lub modułu Bluetooth, który umożliwia otwarcie drzwi przy użyciu smartfona. Więcej informacji uzyskasz u naszych specjalistów pod numerem +48 (24) 264 07 07. Możesz także obejrzeć produkty Oknoplast w naszym biurze, zapraszamy!

Barański

Drzwi zewnętrzne Barański są wykonane z drewna sosnowego, klejonego warstwowo i naprzemiennie, obłogowane naturalnym, grubym obłogiem dębowym. Wypełnienie ramy stanowi termoizolacyjny panel dębowy.

Więcej informacji uzyskasz u naszych specjalistów pod numerem +48 (24) 264 07 07. Możesz także obejrzeć produkty Oknoplast w naszym biurze, zapraszamy!

Drzwi wewnętrzne drewniane
Hörmann

Decydując się na zakup drzwi pokojowych firmy Hörmann, dokonujesz wyboru „drzwi na całe życie”. W kwestii zachowania najwyższej jakości firma nie uznaje żadnych kompromisów, dlatego drzwi Hörmann są wyjątkowo trwałe. Klasyczne lub nowoczesne, białe lakierowane lub z drewna bukowego, z elementami ze szkła lub aplikacjami ze stali nierdzewnej – firma Hörmann oferuje drzwi pokojowe idealnie dopasowane do stylu wnętrza.

Więcej informacji uzyskasz u naszych specjalistów pod numerem +48 (24) 264 07 07. Możesz także obejrzeć produkty Hörmann w naszym biurze, zapraszamy!

Barański

Drzwi wewnętrzne Barański produkowane są z drewna sosnowego, jesionowego lub dębowego i dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej, jak również surowe do samodzielnego wykończenia. Rama skrzydła wykonana jest w technologii klejenia warstwowego, co zwiększa wytrzymałość oraz odporność na wypaczenia. Wypełnienie skrzydła stanowi wkład z drewna, płyty MDF lub szkła, w zależności od wybranego wzoru. Rama wraz z wypełnieniem obłożona jest dwustronnie okleiną naturalną o grubości 1,5 mm. Wersja w okleinie sosnowej, jesionowej lub dębowej barwiona jest bejcami w trzynastu dostępnych kolorach lub lakierem bezbarwnym.

Więcej informacji uzyskasz u naszych specjalistów pod numerem +48 (24) 264 07 07. Możesz także obejrzeć produkty Barański w naszym biurze, zapraszamy!

Zadzwoń i dowiedz się więcej:

Iwona Nowakowska

Specjalistka do spraw sprzedaży

Specjalizacja: bramy

email: bramy@bastion.com.pl

telefon: +48 698 890 206

Odwiedź nas!

góra