Dla domu

Budujesz lub remontujesz dom?
Znajdziesz u nas okna, bramy, ogrodzenia i rolety najwyższej jakości. Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie wyrobów renomowanych producentów: Hormann, Normastahl, Wiśniowski, Oknoplast Kraków, Nice, BFT i innych.
Nasi specjaliści dobiorą produkty do twoich potrzeb online, telefonicznie oraz osobiście, w siedzibie firmy. Zapraszamy do kontaktu!

Pergole


Shady to firma o 100% polskim kapitale z siedzibą w Łodygowicach (okolice Żywca) produkująca wysokiej jakości elementy do aranżacji ogrodu. Pergola Shady jest wykonana z aluminium lakierowanego proszkowo, zapewniającego skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne, stabilność, wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania. Odpowiednio gruba ścianka profili konstrukcyjnych, precyzja wykonania, połączenia profili elementami ze stali nierdzewnej gwarantują stabilność i wytrzymałość pergoli. Dach zbudowanych jest z profili aluminiowych (lameli) zamocowanych tak, aby mogły się obracać. Obrotowe lamele umożliwiają płynną regulację dostępu światła słonecznego oraz chronią przed deszczem. Produkt te powstaje w oparciu o systemy zarządzania jakością ISO:9001; spełnia normy CE, PN-EN 13659 oraz PN-EN 1090.


Pergola Shady posiada markowy siłownik firmy Somfy, sterowany za pomocą pilota lub aplikacji na smartfonie. Do pilota dołączony jest wieszak, dzięki któremu można odwieszać pilota w wybranym miejscu konstrukcji dzięki czemu zawsze wiemy gdzie jest. Siłownik jest zamknięty w belce poziomej dachu, która chroni go przed słońcem, deszczem i innymi niekorzystnymi czynnikami. Dzięki zastosowanym przez producenta rozwiązaniom w pergoli można dowolnie regulować intensywność światła, zarówno tego naturalnego jak i sztucznego. Pergola Shady to produkt całkowicie zautomatyzowany, dzięki czemu możesz korzystać ze wszystkich jej funkcji nie wstając z fotela.


Firma Shady posiada w ofercie także modułowe meble tarasowe. Ten wysokiej jakości produkt, tak jak pergola, stanowić będzie inwestycję na lata. Dzięki wykorzystaniu stopu aluminium pokrytego lakierem proszkowym meble wykazują wysoką odporność – zarówno na działanie promieniowania słonecznego, jak i na mechaniczne uszkodzenia, które mogą być wynikiem codziennego użytkowania. Meble Shady możesz obejrzeć na ekspozycji w naszym biurze!


W naszej ekspozycyjnej pergoli znajduje się także fotel hamakowy polskiej marki Bujamy. Są to najbardziej luksusowe Fotele Hamakowe na rynku. Drewniane belki pozyskiwane są z gałęzi olchy, osiki, leszczyny lub buku i każda z nich jest inna i wyjątkowa. Zastosowane przez nas materiały to wytrzymałe, wysokiej jakości tkaniny techniczne/tapicerskie oraz tkaniny szlachetne. Bujamy oferuje ręcznie wykonane Fotele Hamakowe, które są unikalne, niebywale komfortowe oraz perfekcyjnie wykonane. Fotel Hamakowy Bujamy został zaprojektowany tak by bez problemu utrzymać nawet i 140 kg obciążenia. Na specjalne życzenie możemy wyprodukować Fotele o większym udźwigu i innym rozmiarze. Każdy Fotel jest sprzedawany w zestawie z czterema poduszkami: dwiema wielkimi stanowiącymi bazę fotela (siedzisko i podparcie) i dwiema małymi - na przykład na potrzeby podparcia karku czy lędźwi. Dla jeszcze większego komfortu użytkowania fotel Bujamy został wyposażony w dodatkowy materiał pod siedziskiem, który może służyć jako podnóżek, tym samym sprawiając, że fotela zamienia się w leżak.
Zapraszamy do bujania!

Zadzwoń i dowiedz się więcej:

Piotr Onyszko

Prezes i założyciel

Specjalizacja: ogrodzenia i pergole

email: piotr@bastion.com.pl

telefon: +48 601 344 494

Odwiedź nas!

góra