Dla domu

Budujesz lub remontujesz dom?
Znajdziesz u nas okna, bramy, ogrodzenia i rolety najwyższej jakości. Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie wyrobów renomowanych producentów: Hormann, Normastahl, Wiśniowski, Oknoplast Kraków, Nice, BFT i innych.
Nasi specjaliści dobiorą produkty do twoich potrzeb online, telefonicznie oraz osobiście, w siedzibie firmy. Zapraszamy do kontaktu!

Okna i rolety

Okna Oknoplast

Okna to jeden z najważniejszych elementów naszego domu, które odpowiednio dobrane podkreślą jego charakter i staną się wizytówką budynku. Dlatego zakup okien to inwestycja, którą warto starannie przemyśleć i zdecydować się na produkty, które będą spełniać wszystkie nasze oczekiwania dotyczące funkcjonalności, nowoczesnego designu, termoizolacyjności, czy bezpieczeństwa.


W szerokiej gamie okien Oknoplast zastosowano najnowsze, innowacyjne oraz autorskie technologie, które gwarantują najwyższą jakość produktów oraz zapewniają oszczędność energii. Marka Oknoplast to także fachowe doradztwo, najwyższej jakości obsługa klienta oraz perfekcyjny serwis posprzedażowy. W naszej siedzibie doświadczeni partnerzy handlowi są cennym źródłem informacji i wsparcia na każdym etapie zakupu oraz zapewniają profesjonalną usługę montażu, pozwalającą na zachowanie wysokich parametrów technicznych produktów Oknoplast.


Więcej designu, światła i ciepła

Produkty Oknoplast to okna najnowszej generacji, które przestają być zwykłym materiałem budowlanym, a stają się elementem wystroju wnętrz. Są one odpowiedzią na współczesne trendy w budownictwie: dużych przeszkleń, bezpieczeństwa oraz energooszczędności. Przykładem innowacyjnego rozwiązania o zaawansowanych parametrach technicznych, które spełnia te wszystkie funkcje jest najnowszy system okienny Oknoplast – Prismatic. Idea tego rozwiązania polega na zminimalizowaniu bariery słonecznej, czyli uszczupleniu profilu okna oraz zwiększeniu tym samym powierzchni szyby, przy zastosowaniu tafli szybowych o maksymalnej przejrzystości. Dzięki takiej budowie okna do pomieszczenia wpada do 22% więcej światła słonecznego w porównaniu z standardowym oknem PVC. Dodatkowo Prismatic także najbezpieczniejsze okno na rynku! Autorski, chroniony zgłoszeniem patentowym, system stalowych wzmocnień pozwala na projektowanie okien o dużych gabarytach. Dlatego nie musisz się obawiać, że duże okna będą łatwą przeszkodą do pokonania dla złodzieja. Co więcej, okno to może osiągnąć współczynnik przenikania ciepła Uw= 0,78, który przekracza zaostrzone normy w zakresie izolacyjności cieplnej, gwarantując komfort przebywania w danym pomieszczeniu.

Produkty Oknoplast z wyposażeniem obejrzysz w naszym biurze, zapraszamy!

Drzwi tarasowe HST i PSK

Rozwiązania okienne firmy Oknoplast są doceniane przez architektów i można je znaleźć w wielu projektach domów. Ciekawym rozwiązaniem są duże przeszklenia, dlatego firma wychodzi naprzeciw trendom i oczekiwaniom klientów, oferując kilka rodzajów drzwi tarasowych, m.in. drzwi podnoszono- przesuwne HST. Specjalna konstrukcja pozwala na tworzenie bardzo dużych przeszkleń o maksymalnej powierzchni prawie 14 m2. Otwierane skrzydło może mieć do 3 m szerokości, a drzwi, pomimo dużego rozmiaru i pokaźnej wagi, otwierają się z łatwością. Ofertę uzupełniają systemy drzwi uchylno-przesuwnych PSK i PSK-Z oraz odstawno-przesuwnych PSK Atrium, okna tarasowe oraz okna balkonowe. Więcej informacji uzyskasz u naszych specjalistów pod numerem +48 (24) 264 07 07. Możesz także obejrzeć produkty Oknoplast w naszym biurze, zapraszamy!

Rolety zewnętrzne

Szeroki wachlarz rodzajów rolet zewnętrznych marki Oknoplast oraz bogata paleta kolorystyczna pancerzy, pozwalają stworzyć harmonijne kompozycje z oknami Oknoplast oraz elewacją budynku. Rolety Oknoplast zapewniają redukcję hałasu, jak również zabezpieczają pomieszczenia przed nadmiernym przegrzaniem latem. Specjalne napędy elektryczne z wieszakami blokującymi nie tylko zapewniają niezawodne działanie, ale również podnoszą bezpieczeństwo poprzez uniemożliwienie ewentualnemu intruzowi podniesienia opuszczonego pancerza rolety. Codzienną obsługę rolet ułatwi sterowanie za pomocą pilota. Możemy je także wyposażyć w inteligentną automatykę czasową oraz czujniki reagujące na warunki atmosferyczne.

Zadzwoń i dowiedz się więcej:

Małgorzata Onyszko

Specjalistka do spraw sprzedaży

Specjalizacja:okna, rolety

email: okna@bastion.com.pl

telefon: +48 604 544 494

Odwiedź nas!

góra